Novinky

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

26.04.2019 Hledáme pedagoga do našeho týmu

Hledáme pracovníka na pozici pedagog volného času ( ped. kvalifikace pro komplexní přímou pedagogickou činnost dle §17 zákona 563/2004 Sb., O pedagogických pracovnících) s nadšením pro sportovní aktivity. Nástup, pracovní doba i výše úvazku po dohodě. Kontaktujte nás prosím e-mailem: info@ddmtre.cz

30.10.2017 Spolupracujeme se Salingerem

Salinger, z.s. Centrum Síťovka Ocitli jste se se svou rodinou v těžké životní situaci, kterou nejste schopni sami řešit? Centrum Síťovka nabízí pomoc a podporu a pomáhá zdarma . Více informací na letáku, který najdete v dokumentech ke stažení.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to pro kroužky: stolní tenis, florbal, konverzace v jazycích (AJ, NJ, FJ) mažoretky, modeláři, sebeobrana, zumba, aerobic, sportovní kroužky

TRCA - úspěch na soutěži

04.04.2017

V samém centru Prahy se 1. a 2. 4. konal International MINI-Z Masters, závod modelů aut, kterého se mimo českých závodníků zúčastnili též minizetkaři ze Slovenska, Německa, Rakouska a jeden tovární jezdec firmy KYOSHO z Japonska. Samotný závod odstartoval v sobotu v devět hodin měřený trénink, po němž následovaly rozjížďky. Vzešly z nich skupiny finálových jízd, které se konaly v neděli. Soutěžilo se v šesti technických kategoriích, přičemž mimo hodnocení International Masters bylo do závodu vloženo Mistrovství ČR a to v juniorské a seniorské kategorii. Do závodů bylo přihlášeno takřka 130 modelů.
   Většina týmu TRCA Třebechovice pod Orebem dorazila do místa konání již v pátek večer a využila přístup k trati k tréninku. Z kvalitní přípravy jak technické tak jezdců vzešel vynikající výsledek. Z mistrovství ČR jsme získali deset pohárů, jeden pak z International Masters.
 

International Masters

Jakub Blecha

3. místo v kat. Touring class – International Masters


Mistrovství ČR

Pavel Blažek:

2. místo v kat. Competition class
3. místo v kat. Modified


Jakub Blecha:

2. místo v kat. Group C
3. místo v kat. Production class
2. místo v kat. Touring class


Filip Senko:

3. místo v kat. Group C
3. místo v kat. Touring class


Petr Sibeke:

2. místo v kat. Touring class
2. místo v kat. Group C
2. místo v kat. Modified

fotky ze soutěže ve fotoarchivu TRCA (otevře se nové okno)