Novinky

15.04.2020 sdílený portál SP DDM

Podívejte se na nový portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů a tipů od středisek volného času na https://mitkamjit.cz

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM je zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožňuje zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž navštěvujeme jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

TRCA - úspěch na soutěži

04.04.2017

V samém centru Prahy se 1. a 2. 4. konal International MINI-Z Masters, závod modelů aut, kterého se mimo českých závodníků zúčastnili též minizetkaři ze Slovenska, Německa, Rakouska a jeden tovární jezdec firmy KYOSHO z Japonska. Samotný závod odstartoval v sobotu v devět hodin měřený trénink, po němž následovaly rozjížďky. Vzešly z nich skupiny finálových jízd, které se konaly v neděli. Soutěžilo se v šesti technických kategoriích, přičemž mimo hodnocení International Masters bylo do závodu vloženo Mistrovství ČR a to v juniorské a seniorské kategorii. Do závodů bylo přihlášeno takřka 130 modelů.
   Většina týmu TRCA Třebechovice pod Orebem dorazila do místa konání již v pátek večer a využila přístup k trati k tréninku. Z kvalitní přípravy jak technické tak jezdců vzešel vynikající výsledek. Z mistrovství ČR jsme získali deset pohárů, jeden pak z International Masters.
 

International Masters

Jakub Blecha

3. místo v kat. Touring class – International Masters


Mistrovství ČR

Pavel Blažek:

2. místo v kat. Competition class
3. místo v kat. Modified


Jakub Blecha:

2. místo v kat. Group C
3. místo v kat. Production class
2. místo v kat. Touring class


Filip Senko:

3. místo v kat. Group C
3. místo v kat. Touring class


Petr Sibeke:

2. místo v kat. Touring class
2. místo v kat. Group C
2. místo v kat. Modified

fotky ze soutěže ve fotoarchivu TRCA (otevře se nové okno)