Novinky

15.04.2020 sdílený portál SP DDM

Podívejte se na nový portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů a tipů od středisek volného času na https://mitkamjit.cz

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM je zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožňuje zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž navštěvujeme jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

24 hodin pro Kuře

10.07.2017 Ve 13h se v sobotu 24.6. rozjelo devět aut na závod s časem, trpělivostí a odhodláním v OCLetňany v Praze, aby jejich jezdci podpořili charitativní akci  24h pro kuře. Před budovou kvílela kola a pálily se gumy driftových speciálů, takže bylo na co se dívat i ve chvílích relativního odpočinku.Po loňském vítězství pořadatel upravil pravidla, která dílem omezila vlastnosti naší týmové spolupráce. Přesto jsme neodolali a do letošního ročníku nastoupili, abychom obhájili. Sice se našim jezdcům, Jakubovi Blechovi, Petru Sibekovi a Filipu Senkovi nepovedlo zlomit rekord najetých kol z loňska, ale 7919 najetých kol na obhájení stačilo a to i přes fakt, že se náš tým potýkal s technickými problémy. Kluci nedali soupeřům šanci a do cíle dojeli s náskokem více než 350 kol.Byl to úžasný zážitek a patří jim i všem, kdož je podporovali, velký dík.