Novinky

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

26.04.2019 Hledáme pedagoga do našeho týmu

Hledáme pracovníka na pozici pedagog volného času ( ped. kvalifikace pro komplexní přímou pedagogickou činnost dle §17 zákona 563/2004 Sb., O pedagogických pracovnících) s nadšením pro sportovní aktivity. Nástup, pracovní doba i výše úvazku po dohodě. Kontaktujte nás prosím e-mailem: info@ddmtre.cz

30.10.2017 Spolupracujeme se Salingerem

Salinger, z.s. Centrum Síťovka Ocitli jste se se svou rodinou v těžké životní situaci, kterou nejste schopni sami řešit? Centrum Síťovka nabízí pomoc a podporu a pomáhá zdarma . Více informací na letáku, který najdete v dokumentech ke stažení.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to pro kroužky: stolní tenis, florbal, konverzace v jazycích (AJ, NJ, FJ) mažoretky, modeláři, sebeobrana, zumba, aerobic, sportovní kroužky

24 hodin pro Kuře

10.07.2017 Ve 13h se v sobotu 24.6. rozjelo devět aut na závod s časem, trpělivostí a odhodláním v OCLetňany v Praze, aby jejich jezdci podpořili charitativní akci  24h pro kuře. Před budovou kvílela kola a pálily se gumy driftových speciálů, takže bylo na co se dívat i ve chvílích relativního odpočinku.Po loňském vítězství pořadatel upravil pravidla, která dílem omezila vlastnosti naší týmové spolupráce. Přesto jsme neodolali a do letošního ročníku nastoupili, abychom obhájili. Sice se našim jezdcům, Jakubovi Blechovi, Petru Sibekovi a Filipu Senkovi nepovedlo zlomit rekord najetých kol z loňska, ale 7919 najetých kol na obhájení stačilo a to i přes fakt, že se náš tým potýkal s technickými problémy. Kluci nedali soupeřům šanci a do cíle dojeli s náskokem více než 350 kol.Byl to úžasný zážitek a patří jim i všem, kdož je podporovali, velký dík.