20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

30.10.2017 Spolupracujeme se Salingerem

Salinger, z.s. Centrum Síťovka Ocitli jste se se svou rodinou v těžké životní situaci, kterou nejste schopni sami řešit? Centrum Síťovka nabízí pomoc a podporu a pomáhá zdarma . Více informací na letáku, který najdete v dokumentech ke stažení.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to zejména pro sportovní a taneční kroužky.

Inspirováno secesí - výstava

05.11.2018

Oslavy 100 let republiky také v DDM Třebechovice pod Orebem! I u nás byl připraven program k připomenutí vzniku republiky. V budově byla připravena výstava „ Inspirováno secesí“ složená z výkladových panelů a prací účastníků kroužků od nejmenších šikulek po dospělé. Byly zde k vidění vitraje, koláže, plakáty i patchworkové práce inspirované secesním uměním. Celou výstavu doprovázela šperkařská dílna, na které si příchozí mohli vyrobit prstýnky a brože ve tvaru vážek, květin nebo motýlů.