Novinky

18.04.2018 Nabízíme pracovní místo

Hledáme pracovníka na pozici pedagog volného času ( ped. kvalifikace pro komplexní přímou pedagogickou činnost dle §17 zákona 563/2004 Sb., O pedagogických pracovnících) s nadšením pro sportovní aktivity. Nástup možný od 1.9.2018 nebo po dohodě. Kontaktujte nás prosím e-mailem: info@ddmtre.cz

30.10.2017 Spolupracujeme se Salingerem

Salinger, z.s. Centrum Síťovka Ocitli jste se se svou rodinou v těžké životní situaci, kterou nejste schopni sami řešit? Centrum Síťovka nabízí pomoc a podporu a pomáhá zdarma . Více informací na letáku, který najdete v dokumentech ke stažení.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to pro kroužky: stolní tenis, florbal, konverzace v jazycích (AJ, NJ, FJ) mažoretky, modeláři letadel, sebeobrana, HIP-HOP a železniční modeláři.

Inspirováno secesí - výstava

05.11.2018

Oslavy 100 let republiky také v DDM Třebechovice pod Orebem! I u nás byl připraven program k připomenutí vzniku republiky. V budově byla připravena výstava „ Inspirováno secesí“ složená z výkladových panelů a prací účastníků kroužků od nejmenších šikulek po dospělé. Byly zde k vidění vitraje, koláže, plakáty i patchworkové práce inspirované secesním uměním. Celou výstavu doprovázela šperkařská dílna, na které si příchozí mohli vyrobit prstýnky a brože ve tvaru vážek, květin nebo motýlů.