Novinky

18.04.2018 Nabízíme pracovní místo

Hledáme pracovníka na pozici pedagog volného času na částečný pracovní úvazek ( ped. kvalifikace pro komplexní přímou pedagogickou činnost dle §17 zákona 563/2004 Sb., O pedagogických pracovnících) s nadšením pro sportovní aktivity. Nástup po dohodě. Kontaktujte nás prosím e-mailem: info@ddmtre.cz

30.10.2017 Spolupracujeme se Salingerem

Salinger, z.s. Centrum Síťovka Ocitli jste se se svou rodinou v těžké životní situaci, kterou nejste schopni sami řešit? Centrum Síťovka nabízí pomoc a podporu a pomáhá zdarma . Více informací na letáku, který najdete v dokumentech ke stažení.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to pro kroužky: stolní tenis, florbal, konverzace v jazycích (AJ, NJ, FJ) mažoretky, modeláři, sebeobrana, zumba, aerobic, sportovní kroužky

Přírodovědný experimentář

12.07.2018 V tomto týdnu se rozhodlo s námi 12 dětí poznávat zákonitosti a krásy přírody.
Učili jsme se naslouchat přírodě, poznávat zvířata i rostliny, hráli jsme různé hry a soutěžili.
Vyráběli jsme sopku, která opravdu soptila, povídali si o mracích, kapce vody v přírodě a naučili se něco o povrchovém napětí vody  - proč vodoměrka běhá po vodě?........ a jde utopit?
Dozvěděli jsme se, že veverka je výborný plavec…
Upekli si šneky …..samozřejmě z listového těsta
Navštívili minizoo a insektárium v Doudlebách nad Orlicí
Lovili na louce motýly a vypravili se za exoty do Stěžer…..
V zooparku jsme hladili želvičky, poníky,morčata a králíčky, pozorovali krmení pelikána a snažili se překřičet papoušky. Hleděli jsme si z očí do očí s chameleonem i zebrou, a spočítali kolik prstů má pštros.
Jak jsme si to užili, můžete posoudit z fotek, které naleznete v galerii.