Novinky

18.04.2018 Nabízíme pracovní místo

Hledáme pracovníka na pozici pedagog volného času na částečný pracovní úvazek ( ped. kvalifikace pro komplexní přímou pedagogickou činnost dle §17 zákona 563/2004 Sb., O pedagogických pracovnících) s nadšením pro sportovní aktivity. Nástup po dohodě. Kontaktujte nás prosím e-mailem: info@ddmtre.cz

30.10.2017 Spolupracujeme se Salingerem

Salinger, z.s. Centrum Síťovka Ocitli jste se se svou rodinou v těžké životní situaci, kterou nejste schopni sami řešit? Centrum Síťovka nabízí pomoc a podporu a pomáhá zdarma . Více informací na letáku, který najdete v dokumentech ke stažení.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to pro kroužky: stolní tenis, florbal, konverzace v jazycích (AJ, NJ, FJ) mažoretky, modeláři, sebeobrana, zumba, aerobic, sportovní kroužky

Den dětí v ZŠ

05.06.2018 Jako již tradičně, jsme 1. 6. uspořádali pro prvostupňové děti ze ZŠ dopoledne plné soutěží. V letošním roce jsme vyrobili mnoho nových disciplín, které jsme pojmenovali po zástupcích z hmyzí říše. Děti si tak mohli vyzkoušet domino tetky Berušky, chůzi vodoměrky Věrky, dráhu brouka Hovnivála, Koníkův skok, Svižníkův běh, střelbu brouka Prskavce, Bleší hop nebo bojovat o titul Mravenčího siláka.
Děti sbíraly razítka na sběratelské karty s Brouky DDMáky. Za každé 4. Razítko obdržely novou kartu představující nějakou aktivitu DDM. Děti to nadchlo a snažili se získat co nejvíce karet, které pak mezi sebou měnili, aby získaly kartu přesně toho svého oblíbeného kroužku nebo aktivity.
Samozřejmě pro ně byly připraveny medaile- tentokrát perníkové a drobné ceny -balonky.
Jak se dětem vše líbilo můžete posoudit z fotek v galerii.