15.04.2020 sdílený portál SP DDM

Podívejte se na nový portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů a tipů od středisek volného času na Mít kam jít

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM bylo v letech 2019-2021 zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožnil zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž jsme navštívili jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

Změna v testování v Třebechovicích

15.08.2021 Z důvodu konání příměstských táborů se testovací místo přesouvá do Heldovy městské knihovny (do konce srpna). Nejaktuálněší informace najdete v Mobilním rozhlasu. ( https://trebechovice.mobilnirozhlas.cz/ )

•  Antigenní testování každé úterý a pátek od 9 do 10:00 v budově Heldovy městské knihovny (poslední odběr 9:45). Výsledek obdržíte do 20 minut
  • S sebou kartičku zdravotní pojišťovny, telefonní číslo