Novinky

15.04.2020 sdílený portál SP DDM

Podívejte se na nový portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů a tipů od středisek volného času na Mít kam jít

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM bylo v letech 2019-2021 zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožnil zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž jsme navštívili jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

Letní tábory 2021

03.05.2021 Pobytové tábory se pravděpodobně uskuteční za zvýšených hygienických opatření tak, jak tomu bylo již vloni. Předpokládá se, že letos navíc přibude povinnost prokázat se před odjezdem negativním antigenním testem z veřejného testovacího centra. Proto pro Vás dojednáváme možnost otestovat se v pátek před odjezdem (2. a 9.7.2021 od 8:00 do 12:00) přímo v budově DDM. Testování je zdarma a není zapotřebí se na něj objednávat. 
Pokud se Vám tento termín nebo místo nehodí, prosím zajistěte si otestování v nějakém jiném veřejném testovacím centru a nechte si vystavit potvrzení o negativním testu.


K příměstským táborům zatím žádné informace od vlády nemáme, až se je dozvíme, obratem je zveřejníme. 
děkujeme