Novinky

15.04.2020 sdílený portál SP DDM

Podívejte se na nový portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů a tipů od středisek volného času na Mít kam jít

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM bylo v letech 2019-2021 zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožnil zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž jsme navštívili jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

Plenér - informace

23.03.2021 PLenér je určen pro dospělé a děti 12+ se zájmem o kresbu a malbu, ale je možné přihlásit i celou rodinu a pojmout to jako dovolenou s možností něco se naučit o kresbě a malbě , nebo si jen odpočinout s možností relaxovat v přírodě
Ubytování v chatě Barborka (Šerlišský mlýn) ve 2-3 lůžkových pokojích, které mají ve dvojici vždy vlastní sociální zařízení. Ubytování je včetně celodenní stravy. V areálu dále funguje restaurace a bufet s výbornými borůvkovými buchtami.Doprava vlastní.
Kromě malování podnikneme i nějaké výlety po okolí, táborák a drobné sportovní aktivity (míče a hřiště k dispozici)
Podrobnější informace a seznam vybavení je ke stažení v dokumentech

Těšíme se na Vás Petra Jánská a Jana Jarkovská