15.04.2020 sdílený portál SP DDM

Podívejte se na nový portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů a tipů od středisek volného času na https://mitkamjit.cz

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM je zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožňuje zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž navštěvujeme jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

DDM uzavřeno od 12.10 do 25.10

09.10.2020 Sada opatření pro školy – od 12. října do 23. října 2020

• mateřské školy základní školy (1. stupeň) školní družiny stejný režim, jako doposud
  • základní školy (2. stupeň) střídavá výuka po třídách (do budovy školy dochází prezenčně vždy polovina žáků dle tříd (třídy se nedělí), zbytek je vyučován distančně) základní umělecké školy celostátně uzavřeno, probíhá distanční výuka (s výjimkou individuální výuky - 1+1)
  • nižší stupně víceletých gymnázií stejný režim, jako doposud (prezenční výuka)
  • jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky celostátně uzavřeno, probíhá distanční
  • výuka střediska volného času školní kluby celostátně uzavřeno
  • střední školy konzervatoře vyšší odborné školy celostátně uzavřeno, probíhá distanční výuka (u SŠ a VOŠ s výjimkou praktického vyučování a praktické přípravy)
  • vysoké školy celostátně uzavřeno, probíhá distanční výuka (s výjimkou klinické a praktické výuky u lékařských oborů včetně farmacie)
  • 26. říjen a 27. říjen 2020 budou MŠMT vyhlášeny v ZŠ, ZUŠ, SŠ a konzervatořích jako dny volna. Následuje státní svátek 28. října a dva dny řádných prázdnin 29. – 30. října.

Platební údaje budeme rozesílat až po znovuotevření ( pokrátíme je o neodučené hodiny)
Prosíme všechny, kdo do ještě nepodali přihlášku do kroužku, aby tak učinili alespoň prostřednictvím mailu ( scan, nebo rezervace míst) a to co nejdříve. Přihláška je ke stažení na webu.
Do konce  října musím rozhodnout, které kroužky se neotevřou a které ano. Po tomto datu není možné další kroužky rozběhnout.

Děkujeme všem, kdo nám zachovali přízeň i v této době.
Mgr. Petra Jánská