Novinky

15.04.2020 sdílený portál SP DDM

Podívejte se na nový portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů a tipů od středisek volného času na https://mitkamjit.cz

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM je zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožňuje zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž navštěvujeme jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

DDM šije roušky

24.03.2020 I my jsme se zapojili a šijeme, seč nám síly stačí. 
Už jsme ušili a rozdali přes 600 roušek. Dvouvrstvé roušky z veselých látek putovaly nejprve k místním obchodníkům a skautům, kteří pomáhají seniorům, ale i na poštu do Týniště. Nyní šijeme roušky pro Arcidiecézní charitu, která je dále distribuuje do domovů pro seniory. Zásobujeme i místní městskou policii, která je rozdává občanům Třebechovic při vtipně nazvané akci " Zastav si svého strážníka"
Fotky z naší malé maufaktury naleznete v galeriiích.

Všem přejeme veselou mysl a vysokou imunitu.
kolektiv DDM