Novinky

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM je zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožňuje zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž navštěvujeme jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to zejména pro sportovní a taneční kroužky.

Kroužkování

20.09.2019

 

V pátek 6.9. odpoledne se v prostorech DDM uskutečnilo tradiční Kroužkování. Jedná se o akci, kde se můžete seznámit s náplní jednotlivých kroužků i jejich vedoucími. Tuto akci se nenechalo ujít 82 rodičů i s dětmi. Ve výtvarné dílně si mohly děti vyrobit papírovou slunečnici a závodního šneka. Vedoucí chovatelského kroužku přinesl ukázat závodního holuba a měsíční králíčky, od kterých se některé děti nemohly odtrhnout. Velkému zájmu se již tradičně těšili vedoucí tanečního kroužku M.A.D. Style, keramiky a juda. Našli se i zájemci o zcela nové kroužky v nabídce DDM. V modelářské dílně si mohli zájemci vyzkoušet práci s ručním nářadím. Pod vedením truhláře, pana Musila vyráběli dřevěnou hrací kostku s vrtanými tečkami. Zapojení odborníků do zájmové aktivity dětí se nám podařilo díky zapojení do programu OPVVV Šablony II

Celkovou atmosféru akce podtrhla vůně čerstvě upečených medvídků z lineckého těsta, která se postupně dostala do celé budovy DDM.