Novinky

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM je zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožňuje zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž navštěvujeme jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to zejména pro sportovní a taneční kroužky.

Den dětí v ZŠ

05.06.2018 Jako již tradičně, jsme 1. 6. uspořádali pro prvostupňové děti ze ZŠ dopoledne plné soutěží. V letošním roce jsme vyrobili mnoho nových disciplín, které jsme pojmenovali po zástupcích z hmyzí říše. Děti si tak mohli vyzkoušet domino tetky Berušky, chůzi vodoměrky Věrky, dráhu brouka Hovnivála, Koníkův skok, Svižníkův běh, střelbu brouka Prskavce, Bleší hop nebo bojovat o titul Mravenčího siláka.
Děti sbíraly razítka na sběratelské karty s Brouky DDMáky. Za každé 4. Razítko obdržely novou kartu představující nějakou aktivitu DDM. Děti to nadchlo a snažili se získat co nejvíce karet, které pak mezi sebou měnili, aby získaly kartu přesně toho svého oblíbeného kroužku nebo aktivity.
Samozřejmě pro ně byly připraveny medaile- tentokrát perníkové a drobné ceny -balonky.
Jak se dětem vše líbilo můžete posoudit z fotek v galerii.