Novinky

15.04.2020 sdílený portál SP DDM

Podívejte se na nový portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů a tipů od středisek volného času na https://mitkamjit.cz

14.04.2020 Tipy na zábavnou výuku

Každý týden pro Vás připravujeme tipy na to, jak udělat z učení pro Vaše děti zábavu

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

10.10.2018 Realizujeme Šablony II

Naše DDM je zapojeno do projektu OPVVV (MŠMT a EU) s názvem Šablony II. Tento projekt nám umožňuje zapojit do výuky odborníky z praxe, například švadlenu, keramika, truhláře, cukrářku. Dopřát našim účastníkům odborné semináře (bujinkan), s pomocí školních asistentek a tandemové výuky zlepšit komunikaci s rodiči a individuálně se věnovat dětem v kroužcích i v herním klubu. Rovněž navštěvujeme jiná DDM a SVČ a sdílíme společně příklady dobré praxe, přinášíme novinky do našeho DDM.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to zejména pro sportovní a taneční kroužky.

Mikulášské svícení

11.12.2017 Akce se zúčastnilo 40 dětí včetně rodičů. Sešli jsme se před DDM  a děti si rozsvítily lampiónky. Společně jsme vyrazily směr Oreb. Tradičně jsme si zazpívali známe vánoční koledy, abychom si připomněli blížící se čas vánoc. Pak jsme šli městem na Bobkárnu, kde měla Jana Jandíková nachystanou diskotéku a drobné soutěže. Výzdobu malého sálku ji pomáhala paní Hořejší Z., která se našich akci zúčastňuje se svými vnoučaty.  Nejvíce se dětem líbil tanec s nafukovacími balónky i to jak pěkně praskaly.
Děkujeme dobrovolnici Janě Jandíkové za perfektní přípravu akce i výzdobu.
Fotky z akce najdete v galerii.