Novinky

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

26.04.2019 Hledáme pedagoga do našeho týmu

Hledáme pracovníka na pozici pedagog volného času ( ped. kvalifikace pro komplexní přímou pedagogickou činnost dle §17 zákona 563/2004 Sb., O pedagogických pracovnících) s nadšením pro sportovní aktivity. Nástup, pracovní doba i výše úvazku po dohodě. Kontaktujte nás prosím e-mailem: info@ddmtre.cz

30.10.2017 Spolupracujeme se Salingerem

Salinger, z.s. Centrum Síťovka Ocitli jste se se svou rodinou v těžké životní situaci, kterou nejste schopni sami řešit? Centrum Síťovka nabízí pomoc a podporu a pomáhá zdarma . Více informací na letáku, který najdete v dokumentech ke stažení.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to pro kroužky: stolní tenis, florbal, konverzace v jazycích (AJ, NJ, FJ) mažoretky, modeláři, sebeobrana, zumba, aerobic, sportovní kroužky

Podzimní prázdniny 2017

01.11.2017 Na podzimní prázdniny jsme uspořádali výlet do Pardubic na interaktivní výstavu „Hry a klamy“, kam s námi jelo 20 dětí. Moc jsme si užili zvukové dělo i hlavolamy. Největším favoritem výstavy byl panel s 3D efektem. Počasí nám přálo a tak i procházka Pardubicemi se nám líbila.
V pátek jsme měli v plánu stopovanou z Týniště, ale počasí a vysoká nemocnost přihlášených nás donutila ke změně plánu, a tak jsme zůstali v Třebechovicích a dopoledne vyplnili hrami.   
Fotografie z akce najdete v naší fotogalerii