Novinky

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

26.04.2019 Hledáme pedagoga do našeho týmu

Hledáme pracovníka na pozici pedagog volného času ( ped. kvalifikace pro komplexní přímou pedagogickou činnost dle §17 zákona 563/2004 Sb., O pedagogických pracovnících) s nadšením pro sportovní aktivity. Nástup, pracovní doba i výše úvazku po dohodě. Kontaktujte nás prosím e-mailem: info@ddmtre.cz

30.10.2017 Spolupracujeme se Salingerem

Salinger, z.s. Centrum Síťovka Ocitli jste se se svou rodinou v těžké životní situaci, kterou nejste schopni sami řešit? Centrum Síťovka nabízí pomoc a podporu a pomáhá zdarma . Více informací na letáku, který najdete v dokumentech ke stažení.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to pro kroužky: stolní tenis, florbal, konverzace v jazycích (AJ, NJ, FJ) mažoretky, modeláři, sebeobrana, zumba, aerobic, sportovní kroužky

Příměstský tábor Pohádka

21.09.2017 Tábor jsme zahájili výletem do Jičína za Rumcajsem a Mankou. Počasí nám přálo a tak jsme si kromě Rumcajzovy ševcovny, Mančiny zahrádky a Cipískovy minizoo prohlédli také Jičín a okolí z věže jičínské brány.
Pokračovali jsme v lesích v okolí Třebechovic, kde jsme hledali víly a skřítky a stavěli jim příbytky. Hráli jsme hry s pohádkovou tématikou a trochu i soutěžili.  Středa patřila rytířům, vypravili jsme se na Rytířské hradiště. I když naše kola nebyla v úplně dobrém stavu a výlet jsme museli zahájit opravami a dohušťováním prázdných kol, dokázali  vše stihnout a na hradišti si pohrát.
Ve čtvrtek jsme si zahráli na loutkáře, scénáristy i herce a pronikli do tajů loutkového divadla. V pátek jsme tábor zakončili pohádkovou vycházkou, na které nás čekala sladká odměna.
Tábora se zůčastnilo 20 dětí