Novinky

20.06.2019 Spolupracujeme s lékárnou Benu

Lékárna Benu vybavila naši táborovou lékárničku www.benu.cz

26.04.2019 Hledáme pedagoga do našeho týmu

Hledáme pracovníka na pozici pedagog volného času ( ped. kvalifikace pro komplexní přímou pedagogickou činnost dle §17 zákona 563/2004 Sb., O pedagogických pracovnících) s nadšením pro sportovní aktivity. Nástup, pracovní doba i výše úvazku po dohodě. Kontaktujte nás prosím e-mailem: info@ddmtre.cz

30.10.2017 Spolupracujeme se Salingerem

Salinger, z.s. Centrum Síťovka Ocitli jste se se svou rodinou v těžké životní situaci, kterou nejste schopni sami řešit? Centrum Síťovka nabízí pomoc a podporu a pomáhá zdarma . Více informací na letáku, který najdete v dokumentech ke stažení.

20.06.2017 Hledáme vedoucí:

DDM hledá kvalifikované vedoucí zájmových kroužků (kvalifikace pro dílčí pedagogickou činnost dle zákona č. 563/2004Sb). A to pro kroužky: stolní tenis, florbal, konverzace v jazycích (AJ, NJ, FJ) mažoretky, modeláři, sebeobrana, zumba, aerobic, sportovní kroužky

Přírodovědný příměstský tábor - Den druhý

11.07.2017 Počasí nám nepřálo, téměř od rána lilo. Ale i na takové situace jsme připraveni. Vědomostní hry jsme zvládli v pohodlí DDM. Děti velmi překvapily, když ke všem 12 housenkám přiřadili správné motýly. Povídali jsme si o tom, jaký má motýl život, vyrobili si obrázek vývoje motýla a dokonce jsme si motýla udrátovali.
Kolem jedenácté přestalo pršet a dle předpovědi to dokonce vypadalo, že nebude pršet celé 2 hodiny, tak jsme se odhodlali vyrazit do přírody. Šli jsme do Obory, zvolili jsme cestu po asfaltu, abychom nebyli příliš mokří a cesto jsme si ukazovali luční rostliny.
Předpověď se ale mýlila. Pršet začalo už po dvanácté a tak jsme nabrali nejkratší směr domů - přes les. Lilo jako z konve, ale statečné děti stihly ještě po cestě posbírat pěknou řádku hub.
V DDM jsme zuli konečně boty a ponožky ke ždímání a vzali zavděk ponožkami, které byly určeny původně k vyrábění. Pěkně vsuchu jsme si ještě zahráli nějaké hry a vybarvovali antistresové obrázky s luční tematikou.